One stop for all your Hair Transplant and Cosmetic Surgery needs in Turkey Get A Free Consultation

ESTETİK CERRAHİ

Yüz Estetiği

rinoplasty

Rinoplasti olarak adlandırılan burun estetiği uygulamaları, hem estetik beklentilerle hem de sağlık açısından önemli bir gereklilik olabilir. Bölgedeki bozukluğun estetik operasyon ile ortadan kaldırılması sonucunda kişi hem daha sağlıklı bir şekilde soluk alıp verebilir hem de istediği görünümdeki buruna sahip olabilir. Operasyon sonrası şişme ve küçük kanamalar ameliyatın ilk 48 saatte sık görülür, şişkinlik iyileşme döneminde yavaş yavaş kaybolmaya başlar.

yuz-ve-boyun-germe

Yüz ve Boyun Germe, ritidektomi ve alt ritidektomi olarak adlandırılır. Yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklıkları gidermek amacıyla altta yatan yüz kaslarının kaldırıldığı ve gerildiği bir cerrahi işlemdir.

Bu yöntem sayesinde hasta daha genç bir görünüm kazanmanır hatta ek olarak çene hattını da hastanın isteğine bağlı olarak belirginleştirilebilir.

goz-kapagı

Göz kapağı ameliyatı: Blefaroplasti adı verilen bu yöntemle sarkık göz kapakları estetik bir görünüme kavuşturulur.

Vücut Estetiği

Kliniğimizde cerrahlarımız tarafından yapılan vücut estetiği ameliyatları çok yönlüdür. Deri sarkmalarını toparlama, yağ aldırma ve şekillendirme olarak bir çok estetik operasyon, alanında uzman ekibimizle yapılmaktadır.
tummy-tock
Tummy Tuck
Aynı zamanda tıbbi olarak abdominoplasti olarak da bilinen tummy tuck, orta ve alt karın çevresinde aşırı deri veya inatçı yağ bulunan hastalar için ideal bir vücut şekillendirme ameliyatıdır. Bu prosedür, daha düz bir karın için karın duvarının kaslarını sıkılaştırmaya yöneliktir.
kol-estetiği
Kol Estetiği
Tıbbi olarak da brakioplasti olarak da adlandırılan kol estetiği ameliyatı, üst kollardaki gevşek cildin sıkılaştırılması ve fazla kilo, genetik özellikler ve yaşlanma nedeniyle üst kollarda yağ birikintileri gidirilmesi için geliştirilmiş yaygın bir işlemdir.
brezilian-but
Brezilya Popo Kaldırma
Tüm alt sırt ve kalça bölgesinin görünümünü yeniden şekillendirmek amacıyla yapılan cerrahi bir işlemdir. Bu ameliyat, ilk önce problemli bölgelerden yağ hücrelerini liposuction yöntemi kullanılarak almak ve alınan yağ hücrelerinin hastanın taleplerine göre daha yuvarlak bir görünüm oluşturmak için dikkatlice kalça bölgesine taşınmasıyla yapılır.
Vaser liposuction, ultrasonografik ses dalgaları kullanılarak vücudun çeşitli bölgelerinden yağ alınması işlemidir. Ultrasonik ses dalgaları kullanarak yağları parçalamakta ve yağlar sıvı haliyle aspire edilmektedir. Uygulama esnasında parçalanan yağlar, özel kanüller vasıtasıyla dışarı alınır.
Vaser liposuction yönteminde kullanılan ses dalgaları, sadece yağ hücrelerini hedef almaktadır ve bu yağ aldırma yöntemiyle, hastalar hızlı bir şekilde günlük hayatlarına dönebilmektedir.

Göğüs Estetiği

gogus-dikleştırme

Meme Dikleştirme: Yaşlanma ya da yerçekimine bağlı olarak meme sarkmalarını gidermek daha sıkı bir görünüm amacıyla yapılan cerrahi bir müdahaledir. Meme dikleştirme ameliyatından sonra 5 gün içinde günlük aktivitelerine devam etmesi beklenir. Operasyon sonrası oluşabilmesi muhtemel şişme ve ağrı, iki hafta içinde kaybolur. Görünümdeki değişiklik hemen farkedilir. Ancak zaman ilerledikçe, tedavinin sonuçları daha da belirginleşecektir.

gogus-kucultme

Meme Küçültme: Hem erkek hem de kadınlar için memedeki yağ hücrelerinin ve gereksiz derinin alınmasıyla yapılan cerrahi bir işlemdir.
Hastaların, ameliyattan sonraki 10 gün içinde günlük faaliyetlerine devam etmeleri beklenir. Operasyon sonrası oluşabilmesi muhtemel şişme ve morarma 10 gün içinde kaybolacaktır. Dikişler, ameliyattan bir hafta sonra çıkarılır ve operasyonun sonuçları hemen fark edilebilir.

Formu Doldurun