One stop for all your Hair Transplant and Cosmetic Surgery needs in Turkey Get A Free Consultation

Vera Clinic Estetik Tıp Merkezi

İstanbul’da bulunan Vera Clinic, saç ekimi, medikal estetik, diş kozmetiği ve kozmetik cerrahi alanlarında uzmanlaşmış estetik bir tıp merkezidir.
Kurulduğu 2003 yılından bu yana, Avrupa’nın en iyi estetik merkezi olma hedefiyle önemli başarılara imza atmıştır.

Sektörde 16 yıllık tecrübesi olan Vera Clinic, alanında uzman ve seçkin cerrahlarlardan oluşan kadrosu ve hizmet kalitesiyle birlikte tıp etiğini ve hasta haklarını da her zaman ön planda tutmaktadır.

Her zaman mükemmeli hedefleyen Vera Clinic, alanına başarılı doktorlarıyla sadece standartları yakalamayı değil beklentileri en üst seviyelere taşımayı da kendine ilke edinmiştir. Bunun için en yeni teknolojileri geliştirip, deneyimleyerek bu teknolojileri bünyesine katmayı amaçlamaktadır.

Kadrosunda yer alan,yaratıcı ve yenilikçi doktorlarıyla gurur duyan Vera Clinic, saç ekiminde yeni bir yöntem olan Safir Fue tekniğini de en etkili sonucu alacak şekilde geliştirmiştir. Vera Klinik, tarafından geliştirilen bu yöntem, Türkiye’deki bir çok saç ekim kliniğinde de uygulanmaya başlanmış ve oldukça popüler hale gelmiştir.
Vera Clinic, tüm hastalarının hayatlarına sağladığı pozitif değişim sayesinde estetik tıp cerrahisi dünyasında itibar kazanmaktadır. Kendisi gibi yeni teknolojlilere ve deneyimlere açık hastaları memnuniyetle kabul eden Vera Clinic, tecrübeli hemşireleri ve titiz ekibiyle hastalarına en mükemmeli sunmaya devam etmektedir.

medikal-estetik-

Medikal Estetik

Medikal estetik operasyonları, kişilerin rahatsız olduğu bölgeleri daha estetik hale getirmek amacıyla herhangi bir doku kesilmesi olmadan yapılan ameliyatsız uygulamalardır.
Daha fazla için
cosmetic-surgery

Medikal Estetik

Kozmetoloji cerrahlarımız tarafından kliniğimizde kullanılan vücut şekillendirici cerrahi uygulamalar teknik olarak oldukça etkilidir. Cerrahi uygulama tekniklerimizle keskin
Daha fazla için
dental-cosmetic

Kozmetik Diş Estetiği

Kliniğimizdeki deneyimli diş doktorlarımız, değerli hastalarımızın hem estetik beklentilerini fazlasıyla karşılamak hem de sağlık sorunlarına çözüm getirmek için en yeni
Daha fazla için
hair-transplant

Saç Ekimi

Kelliğe sebep olan alopesi sorununa çözüm olarak cerrahi ve cerrahi olmayan bir çok saç ekimi tekniğini 15 yıllık tecrübemizle hastalarımıza sunuyoruz. Kullandığımız inovatif yöntem ve tekniklerle
Daha fazla için